195/60R16C 99/97T TRANSALP 2

OUTLET 2019
KLEBER
-20%

195/60R16C 99/97T TRANSALP 2

195/60R16C 99/97T TRANSALP 2

4,808.00 ден

На лагер

4,808.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018458-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Transalp 2

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: