195/60R16C 99/97T WINTER 201 LT

TAURUS
-10%

195/60R16C 99/97T WINTER 201 LT

195/60R16C 99/97T WINTER 201 LT

5,157.00 ден

На лагер

5,157.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015284 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter LT 201

Тежински индекс

99/97

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: