195/60R18 96H E PRIMACY R XL

MICHELIN

195/60R18 96H E PRIMACY R XL

195/60R18 96H E PRIMACY R XL

11,850.00 ден

Out of stock

11,850.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505067 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

E PRIMACY R

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: