195/65 R 16C 104/102R TRANSPRO 4S

KLEBER
-5%

195/65 R 16C 104/102R TRANSPRO 4S

195/65 R 16C 104/102R TRANSPRO 4S

6,336.50 ден

На лагер

6,336.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500857 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R 16

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

TRANSPRO 4S

Додадовте производ во Вашата кошничка: