195/65 R15 91H QUADRAXER 3

KLEBER
-10%

195/65 R15 91H QUADRAXER 3

195/65 R15 91H QUADRAXER 3

3,429.00 ден

На лагер

3,429.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500858 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

QUADRAXER 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: