195/65 R15 91T NanoEnergy 3

TOYO
-5%

195/65 R15 91T NanoEnergy 3

195/65 R15 91T NanoEnergy 3

3,334.50 ден

На лагер

3,334.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500724 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NanoEnergy 3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: