255/35ZR19 96Y RXMOTION U11 XL

TOYO

255/35ZR19 96Y RXMOTION U11 XL

255/35ZR19 96Y RXMOTION U11 XL

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019218 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NanoEnergy 3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: