195/65 R16 104T CELSIUS CARGO

TOYO

195/65 R16 104T CELSIUS CARGO

195/65 R16 104T CELSIUS CARGO

7,150.00 ден

На лагер

7,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501618 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS CARGO

Тежински индекс

104

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: