195/65R15 91H ALL SEASON RI

RIKEN

195/65R15 91H ALL SEASON RI

195/65R15 91H ALL SEASON RI

3,580.00 ден

На лагер

3,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504182 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: