195/65R15 91H BRAVURIS 5

BARUM
-10%

195/65R15 91H BRAVURIS 5

195/65R15 91H BRAVURIS 5

3,420.00 ден

Out of stock

3,420.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501069 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: