195/65R15 91H CROSSCLIMATE 2

MICHELIN
-10%

195/65R15 91H CROSSCLIMATE 2

195/65R15 91H CROSSCLIMATE 2

5,382.00 ден

На лагер

5,382.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500488 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: