195/65R15 91H CROSSCLIMATE+

MICHELIN
-10%

195/65R15 91H CROSSCLIMATE+

195/65R15 91H CROSSCLIMATE+

4,788.00 ден

На лагер

4,788.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013232 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: