195/65R15 91H E PRIMACY

OUTLET 2021
MICHELIN
-20%

195/65R15 91H E PRIMACY

195/65R15 91H E PRIMACY

4,688.00 ден

Out of stock

4,688.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500489-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

E PRIMACY

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: