195/65R15 91H KRISALP HP3

KLEBER
-10%

195/65R15 91H KRISALP HP3

195/65R15 91H KRISALP HP3

2,898.00 ден

На лагер

2,898.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016001 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: