195/65R15 91H QUADRAXER 2

KLEBER
-10%

195/65R15 91H QUADRAXER 2

195/65R15 91H QUADRAXER 2

3,429.00 ден

На лагер

3,429.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016477 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: