195/65R15 91H Seasonproof

NOKIAN

195/65R15 91H Seasonproof

195/65R15 91H Seasonproof

4,960.00 ден

На лагер

4,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020969 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: