195/65R15 91H UltraContact

OUTLET 2021
CONTINENTAL

195/65R15 91H UltraContact

195/65R15 91H UltraContact

5,460.00 ден

На лагер

5,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500244-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: