195/65R15 91H Wetproof

NOKIAN
-15%

195/65R15 91H Wetproof

195/65R15 91H Wetproof

3,272.50 ден

На лагер

3,272.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019323 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: