195/65R15 91H WINTER TA

TAURUS

195/65R15 91H WINTER TA

195/65R15 91H WINTER TA

3,380.00 ден

На лагер

3,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015405 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: