195/65R15 91T AllSeasonContact

OUTLET 2021
CONTINENTAL
-15%

195/65R15 91T AllSeasonContact

195/65R15 91T AllSeasonContact

4,445.50 ден

Out of stock

4,445.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA021270-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: