195/65R15 91T AllSeasonContact

CONTINENTAL
-10%

195/65R15 91T AllSeasonContact

195/65R15 91T AllSeasonContact

4,707.00 ден

На лагер

4,707.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021270 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: