195/65R15 91T ALPIN 6

MICHELIN
-20%

195/65R15 91T ALPIN 6

195/65R15 91T ALPIN 6

3,936.00 ден

На лагер

3,936.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015660-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: