195/65R15 91T ALPIN 6

OUTLET 2020
MICHELIN
-15%

195/65R15 91T ALPIN 6

195/65R15 91T ALPIN 6

4,250.00 ден

На лагер

4,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015660-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: