195/65R15 91T ALT WIN 3

GENERAL TIRE

195/65R15 91T ALT WIN 3

195/65R15 91T ALT WIN 3

3,120.00 ден

На лагер

3,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013763 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: