195/65R15 91T MP47 Hectorra 3

MATADOR
-20%

195/65R15 91T MP47 Hectorra 3

195/65R15 91T MP47 Hectorra 3

3,176.00 ден

На лагер

3,176.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500383 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: