195/65R15 91T RXFROST WH12

ROADX
-10%

195/65R15 91T RXFROST WH12

195/65R15 91T RXFROST WH12

2,277.00 ден

На лагер

2,277.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020287 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

Зимска

Бренд

ROADX

Шара

RXFROST WH12

Додадовте производ во Вашата кошничка: