195/65R15 91T TS860

CONTINENTAL
-10%

195/65R15 91T TS860

195/65R15 91T TS860

4,014.00 ден

На лагер

4,014.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010354 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: