195/65R15 91T Wintoura

DAVANTI

195/65R15 91T Wintoura

195/65R15 91T Wintoura

3,570.00 ден

Out of stock

3,570.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015869 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: