195/65R15 91T WR D4

NOKIAN
-10%

195/65R15 91T WR D4

195/65R15 91T WR D4

3,735.00 ден

На лагер

3,735.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009125 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: