195/65R15 95H ROAD PERFORMANCE XL RI

OUTLET 2019
RIKEN

195/65R15 95H ROAD PERFORMANCE XL RI

195/65R15 95H ROAD PERFORMANCE XL RI

3,220.00 ден

На лагер

3,220.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014516-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: