195/65R15 95T DX390 XL

DAVANTI

195/65R15 95T DX390 XL

195/65R15 95T DX390 XL

4,250.00 ден

На лагер

4,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015494 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

95

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: