195/65R16C 100/98T AGILIS 51

MICHELIN
-10%

195/65R16C 100/98T AGILIS 51

195/65R16C 100/98T AGILIS 51

7,272.00 ден

На лагер

7,272.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009763 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Agilis 51

Тежински индекс

100/98

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: