195/65R16C 104/102R AGILIS+ GRNX

OUTLET 2016
MICHELIN
-50%

195/65R16C 104/102R AGILIS+ GRNX

195/65R16C 104/102R AGILIS+ GRNX

4,040.00 ден

Out of stock

4,040.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006945-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Agilis +

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: