195/65R16C 104/102R EUROVAN WINTER 2 8PR

GENERAL TIRE

195/65R16C 104/102R EUROVAN WINTER 2 8PR

195/65R16C 104/102R EUROVAN WINTER 2 8PR

6,090.00 ден

На лагер

6,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020650 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan Winter 2

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: