255/55R18 109H SNOW GRABBER

KLEBER

255/55R18 109H SNOW GRABBER

255/55R18 109H SNOW GRABBER

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006708 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Transpro

Тежински индекс

104

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: