195/65R16C 104/102R VANPRO WINTER

OUTLET 2016
KORMORAN
-50%

195/65R16C 104/102R VANPRO WINTER

195/65R16C 104/102R VANPRO WINTER

1,920.00 ден

Out of stock

1,920.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA008866-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

KORMORAN

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: