195/65R16C 104/102T cLine Van

OUTLET 2019
NOKIAN
-20%

195/65R16C 104/102T cLine Van

195/65R16C 104/102T cLine Van

6,128.00 ден

На лагер

6,128.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017105-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

cLine

Тежински индекс

104

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: