195/65R16C 104/102T CVC200

CONTINENTAL

195/65R16C 104/102T CVC200

195/65R16C 104/102T CVC200

7,650.00 ден

На лагер

7,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009568 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 200

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: