195/65R16C 104/102T EUROVAN 2

OUTLET 2019
GENERAL TIRE
-20%

195/65R16C 104/102T EUROVAN 2

195/65R16C 104/102T EUROVAN 2

4,368.00 ден

На лагер

4,368.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005738-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan 2

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: