195/65R16C 104/102T EUROVAN A/S 365

GENERAL TIRE
-10%

195/65R16C 104/102T EUROVAN A/S 365

195/65R16C 104/102T EUROVAN A/S 365

5,211.00 ден

На лагер

5,211.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021772 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

A/S 365

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: