195/65R16C 104/102T EUROVAN WINTER

GENERAL TIRE

195/65R16C 104/102T EUROVAN WINTER

195/65R16C 104/102T EUROVAN WINTER

4,710.00 ден

На лагер

4,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010294 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan Winter

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: