195/65R16C 104/102T Vantoura

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

195/65R16C 104/102T Vantoura

195/65R16C 104/102T Vantoura

3,170.00 ден

Out of stock

3,170.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500314-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

Vantoura

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: