195/65R16C 104/102T Vantoura

DAVANTI

195/65R16C 104/102T Vantoura

195/65R16C 104/102T Vantoura

19,750.00 ден

На лагер

19,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500314 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

Vantoura

Додадовте производ во Вашата кошничка: