195/65R16C 104T WCARRI

PIRELLI

195/65R16C 104T WCARRI

195/65R16C 104T WCARRI

9,650.00 ден

На лагер

9,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009037 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WCARRI

Тежински индекс

104

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: