195/65R16C104/102T Snowproof C

NOKIAN

195/65R16C104/102T Snowproof C

195/65R16C104/102T Snowproof C

8,330.00 ден

На лагер

8,330.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501291 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF C

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: