195/70 R14 91H ROAD RI

RIKEN
-10%

195/70 R14 91H ROAD RI

195/70 R14 91H ROAD RI

2,817.00 ден

На лагер

2,817.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500674 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Додадовте производ во Вашата кошничка: