195/70R15 104/102R WINGUARD WT1

NEXEN
-10%

195/70R15 104/102R WINGUARD WT1

195/70R15 104/102R WINGUARD WT1

4,383.00 ден

На лагер

4,383.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502719 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD WT1

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: