195/70R15 104S OBVA TL

TOYO

195/70R15 104S OBVA TL

195/70R15 104S OBVA TL

5,290.00 ден

На лагер

5,290.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502056 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBVA

Тежински индекс

104

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: