195/70R15C 104/102R CARGO RI

OUTLET 2021
RIKEN
-15%

195/70R15C 104/102R CARGO RI

195/70R15C 104/102R CARGO RI

4,003.50 ден

На лагер

4,003.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010831-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: