195/70R15C 104/102R CVC200

CONTINENTAL

195/70R15C 104/102R CVC200

195/70R15C 104/102R CVC200

5,730.00 ден

На лагер

5,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009639 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 200

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: